KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12847003
nr 1284 7003
Birgitta Liljebladh
(f. 1924), Sverige
Etsning, Birgitta Liljebladh (f. 1924), "Spanska huvuden". Signerad, numrerad 73/125, daterad -52. Motivet: 25,5x21,5 cm
Birgitta Liljebladh, svensk målare född 1924.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 19:33:21
28/10 13:37:25